Металлочерепица

Особливість такого матеріалу дуже низька висота профілю – 27 мм. Завдяки цьому покриття виглядає особливо вишуканим і непомітним, органічно вписуючись в екстер’єр будь-якого будинку. Плавність хвилі і відсутність різких ліній надає покрівлі елегантність. Ми пропонуємо купить металлочерепицу валенсия.

Крок хвилі у такої металочерепиці стандартний – 350 мм. Товщина листа Valencia дорівнює 0,45 мм Покриття з профілем Валенсія – легке, дуже міцне і стійке до зовнішніх факторів (перепаду температур, вологості, сонячного випромінювання). Довговічність такої металочерепиці підкуповує, надаючи їй дивовижну популярність серед споживачів України.

Виробники металочерепиці Valencia пропонують найширший вибір кольорів-це дозволить надати індивідуальність вашій покрівлі. Поверхня листа пропонується двох типів: матова і глянсова. Профіль Валенсія відрізняється також економічністю і простотою монтажу.

По мимо металочерепиці, є непоганий варіант бітумна черепиця Roofshield — один з лідерів на ринку покрівельних матеріалів. Вона відрізняється:Високою міцністю і довговічністю.Прекрасними естетичними показниками.Стійкістю до вологи, температурних перепадів. Легкістю в монтажі.

Добавить комментарий