Ремонт замков

На жаль, навіть дуже надійні автомобілі часом виходять з ладу. Але в більшості випадків проблему можна передбачити або усунути своїми руками. Головне не затягувати, вчасно оглядати і перевіряти всі агрегати автомобіля, своєчасно виявляти проблеми і не затягувати з їх вирішенням. Це і стосується замка запалювання, вихід з ладу якого знерухомить ваш автомобіль. Здавалося б, не настільки суттєва проблема, а автомобіль стане і не зрушиться з місця. Тому важливо бути уважним до цього пристрою і стежити за його працездатністю. У більшості автомобілів пристрої замків запалювання схожі і досить прості як в розбиранні, так і в усуненні несправностей. Але якщо ви не дуже дружите з технікою, або у вас на це немає просто часу, тоді краще звернутися в автомайстерню, яка спеціалізується саме на ремонті замків запалювання. Детальніше на http://abzac.org/?p=61027.

Функції замка запалювання
Для тих, хто хоче і має можливість самостійно ремонтувати свій автомобіль дана стаття допоможе зрозуміти логіку і послідовність дій при ремонті замка запалювання. Але для початку слід розуміти призначення і функції даного агрегату, який є в кожному сучасному автомобілі:

Підключення і відключення живлення всіх агрегатів автомобіля;
підключення стартера до акумулятора під час пуску двигуна;
підключення деяких пристроїв автомобіля до акумулятора, під час незапущеного двигуна;
блокування рульового управління під час зупинки двигуна;
забезпечення блокування дверей автомобіля під час стоянки.
Функцій у замка запалювання не так багато, але кожна з них дуже важлива в будь-якому автомобілі і всі вони повинні функціонувати безвідмовно, інакше це може привести до серйозної проблеми з автомобілем.

Як зняти замок запалювання? У різних моделей автомобілів пристрій замку може трохи відрізнятися. Відповідно, процес його демонтажу і перевірки буде складатися з різних етапів. Вам знадобляться викрутка з хрестовим наконечником, тонке шило і тестер для електровимірювань. Розглянемо процес демонтажу на прикладі популярного в нашій країні автомобіля ВАЗ-2108. Варто відразу обмовитися, що замок і система запалювання у цій моделі багато в чому схожа з усіма передньопривідними ВАЗами.

Добавить комментарий