Проживание в ворохте

У Трускавці та Ворохті, а також у прилеглих туристичних регіонах давно скасовані жорсткі карантинні заходи. Люди з великих міст активно «тікають» в наші чисті гірські Карпатські регіони, відпочити і оздоровитися, підняти настрій і імунітет. У нас найкраще проживание в ворохте телефон.

Карпати взимку приваблюють тисячі шанувальників активного відпочинку та спорту з усіх куточків нашої країни. Це не дивно, адже тут розкинулися найбільші гірськолижні курорти України з рівними білосніжними схилами, трасами для санок і тюбів і затишними колисками.

У горах розкинулися десятки лижних курортів з величезною різноманітністю послуг і розваг для туристів – від невисоких трас в затишних селищах до величезних центрів, на яких відпочивають тисячі гостей. Таким чином, можна вибрати гірський комплекс для насиченого відпочинку за смаком і кишені. Найпопулярніший гірськолижний курорт Карпат-Буковель. Заснований у 2000 році, на сьогодні цей комплекс став найважливішим центром зимового туризму в Україні. Масштаб курорту вражає — він пропонує гостям понад 50 кілометрів трас, оснащених сніговими гарматами і ратраками. Таким чином, снігове покриття тут практично незалежно від погоди і температури.

Як навчитися кататися на лижах в Буковелі? Для недосвідчених туристів курорт надає зимову школу, в якій професійні інструктори допомагають освоїти лижі та сноуборд. Більш того, для дітей віком від 7 до 14 років тут була розроблена окрема програма навчання.

Добавить комментарий