Лодочный винт

Щоб правильно вибрати гребний гвинт, потрібно орієнтуватися на характеристики судна і визначити частоту обертання колінчастого вала двигуна. Можна використовувати тахометр для визначення цього параметра. Зазвичай виробники вказують характеристики гребних гвинтів, повідомляють про їх сумісності з різними типами ПЛМ. У нас ви знайдете найкращій Лодочный винт.

Скористайтеся послугами нашого магазину, щоб купити надійний гребний гвинт високої якості, що дозволить по максимуму використовувати характеристики двигуна. Враховуйте умови експлуатації, вантажопідйомність судна, і Ви забезпечите оптимальні робочі умови, хороший розгін свого плавального засобу. Зверніть увагу на гребний гвинт Polaris, представлений в нашому каталозі. Він призначений для човнових моторів торгових марок:

Yamaha;
Tohatsu;
Suzuki;
Honda.
Гвинти Поларіс розраховані на інтенсивну експлуатацію і відрізняються хорошою захищеністю, високою маневреністю і довгим терміном служби. Пристрої ретельно спроектовані, виготовлені із застосуванням вдосконаленого методу лиття. Вони характеризуються механічною міцністю.

Добавить комментарий