Шкаф купе

Для кращого виконання своєї основної функції, шафа-купе повинен максимально чітко і точно вписуватися в приміщення. Індивідуальний проект подарує впевненість в тому, що всі габарити виробу будуть точно відповідати вашій кімнаті, а, крім того, замовник зможе особисто визначити кількість і розташування внутрішніх полиць і відсіків. При створенні шафи-купе на замовлення, Ви зможете також вибрати глибину полиць, адже в готових шафах зазвичай встановлені полки стандартних, найбільш поширених розмірів. У ваших руках вибір не тільки конструкції, але і дизайну. А тут вже є простір для польоту фантазії! Ми пропонуємо заказать шкаф купе в Днр.

Фасад шафи несе головну дизайнерську навантаження. Залежно від стилю вашого інтер’єру, він може бути відкритим або закритим, суцільним або різьбленим. Фасад з дзеркала, наприклад, можна декорувати різноманітними орнаментами або просто матувати. Ці та інші прийоми забезпечать повну відповідність загальному настрою будинку, оскільки, виготовляючи шафа за розмірами на замовлення, ми можемо надати йому які завгодно риси.

У нас знайдуться:
Шафи-купе в класичному стилі на замовлення.
Елітні шафи-купе.
Сучасні хай-тек моделі.
Ми із задоволенням візьмемося за найскладніший проект, і в стислі терміни створимо шафи-купе на замовлення, які стануть справжнім надбанням вашого житла!

Сьогодні купити шафу-купе на замовлення в Києві зовсім просто: отримати відповіді на питання, що цікавлять і почати процес оновлення інтер’єру можна в будь-який момент і навіть не виходячи з дому!

Добавить комментарий