Ветеринарная клиника

Український ветеринарний ринок почав розвиватися в середині 90-х років, до цього лікуванням домашніх тварин займалися в основному ветлікарі в сільському господарстві. Ми розповімо про кращю ветеринарную клинику донецк.

Ринок ветеринарних послуг можна умовно сегментувати на три види: служби виклику фахівців додому, ветеринарні кабінети і повноцінні клініки. Служби виклику фахівця додому часто навіть не мають офісу і в основному надають послуги з вакцинації цуценят. Зараз в Україні видано понад 2 тис.ліцензій на ветеринарну практику. Більше половини виданих ліцензій припадає на поодинокі веткабінети, друга половина — на клініки. В основному на ринку працюють широко спеціалізовані клініки, але є і кілька вузькоспеціалізованих, які займаються тільки певними породами собак або кішок.
Серед найбільш затребуваних послуг в приватних ветеринарних клініках можна виділити огляд, щеплення, стерилізацію, санацію параанальних залоз і нескладні хірургічні втручання. Середній чек на ветеринарні послуги складно порахувати, так як вартість послуг задоволена велика: Первинний огляд стартує від 50 грн, а найпростіша операція — від 400 грн.

Любителі тварин
В Україні в середньому припадає по одній домашній тварині на сім’ю з чотирьох осіб. Чисельність населення країни станом на кінець серпня 2018 року становила 42,25 млн, а значить, в Україні налічується понад 10 млн домашніх тварин. Крім того, Україна посіла дев’яте місце в рейтингу країн, жителі яких утримують найбільше домашніх котів. Число цих домашніх вихованців в країні становить понад 7,5 млн. витрати на ветеринарне обслуговування однієї тварини в середньому на рік складають близько 2-2,5 тис.грн. Таким чином, потенційний обсяг ринку ветеринарних послуг України можна оцінити в 20-25 млрд грн.

Згідно з рекомендацією фахівців компанії Pro-Consulting, при відкритті ветклініки слід орієнтуватися на нові житлові комплекси і масиви, де ще немає конкурентів. Загальна площа повинна бути близько 80-100 кв. м. Вхід в приміщення повинен бути окремим.

Добавить комментарий