Металлические стеллажи

Металеві стелажі, використовувані в складському господарстві, архівах і торгівлі вже давно потіснили стелажні системи з дерева і пластика. Конструкції з металу-найміцніше і довговічне обладнання, представлене різноманітними модифікаціями. Ми пропонуємо металлические стеллажи купить.

Залізні стелажі з антикорозійним покриттям витримують високі навантаження, стійкі до деформацій і несприятливих факторів зовнішнього середовища. Правильний вибір системи зберігання представляє величезну важливість для підприємств, що спеціалізуються на складській і торговельній діяльності. Раціональне розміщення обладнання із забезпеченням доступу до товарно-матеріальних цінностей – головна умова ефективної організації роботи інфраструктурного об’єкта.

ВИБІР КОНСТРУКЦІЇ МЕТАЛЕВОГО СТЕЛАЖА
Типові стелажі металеві купують невеликі магазини, виробничі підприємства, бібліотеки, конструкторські бюро. Для масштабних складських комплексів стелажні системи проектуються з урахуванням специфіки господарської діяльності, обсягу вантажопотоку. Інженер-проектувальник, перед вибором моделі стелажа, виконує на об’єкті наступні дії:

вимірює площу складу, відстань від підлоги до стелі;
оцінює якість підлогового підстави;
проводить експрес аналіз архітектурних особливостей приміщення;
зазначає на схемі ділянки розміщення інженерно-технічних комунікацій;
вказує фізичні перешкоди (люки, виступи, ступені, зниження підвищення по висоті).
Далі збирають повну інформацію про складську продукцію (габарити, вага, термін зберігання, товарна група), використовуваному транспорті та обладнанні, режимі роботи.

На основі сукупності даних про склад вибирається конструкція стелажної системи і варіанти розміщення. Враховуючи вимоги та побажання замовника, проектувальники вибирають остаточний варіант модифікації складського стелажа.

Добавить комментарий