Vostok amphibia

У 1967 році в СРСР на Чистопольському годинниковому заводі «Восток» були виготовлені перші Годинники «vostok amphibia», що стали знаковим предметом тієї епохи.

Професійні моряки, водолази і підводники вибирали годинник «амфібія» за їх простоту і надійність.

Безвідмовна робота на глибині до 200 м в умовах значних перепадів температури, в будь – якому агресивному середовищі-механічний годинник «амфібія» витримували екстремальні перевантаження і удари. Такі були вимоги.

До речі, спеціально на замовлення ВМФ СРСР випускалася Військова модифікація годинників» амфібія», а випробування годин пройшли під час навчань флоту на Північному морі.

Підводний човен лягла на дно на глибині 120-130 метрів, імітуючи аварію. Бригаду водолазів, які брали участь у порятунку людей, укомплектували новим годинником «амфібія». І випробування, і навчання пройшли успішно.

У 1975 році годинник «амфібія» побували і в космосі на кораблі Союз-17 і станції Салют-4.

Годинники «амфібія» випробовувалися і менш екзотичними, але не менш наочними способами. Їх переїжджали великовантажними автомобілями, по них стукали молотком, але годинник «амфібія» продовжував показувати точний час.

Точність роботи годинника» амфібія » багато в чому зобов’язана механізму Восток, а надійність протиударного пристрою вузла балансу – серцю механічних годинників.

Добавить комментарий