Прочистка канализации

Прочищення каналізації-робота, що вимагає спеціальну підготовку, навички та обладнання. Вона є дуже складною і не безпечною. Каналізаційні відходи містять в собі величезну кількість мікробів і шкідливих речовин. Саме тому, всі роботи з очищення труб повинні — виконуватися із застосуванням захисних засобів, найменшим контактом з нечистотами і максимально швидко. У нас найкраща Прочистка канализации Харьков.

За статистикою кожен третій споживач Системи водопостачання та водовідведення стикається з такою проблемою як засмічення в трубах каналізації.

Засмічення каналізацій може бути не складного типу відкладень. В цьому випадку ви можете самостійно прочистити каналізацію відкрутивши сифон, якщо це раковина або продавити пробку в унітазі звичайним вантузом. Можна засипати купу хімії і промити окропом.

Іноді засмічення каналізацій буває складного типу, коли причиною засмічення можуть бути як застарілі відкладення так і потрапляння сторонніх предметів, будівельне сміття, жирові відкладення в самому трубопроводі. В цьому випадку підручні засоби і сантехнічні троси вже не допоможуть.

Прочищення каналізації може виконуватися «локально «тільки на час прибравши пробку і спустивши воду, а може» глобально» усуваючи засмічення в трубах на максимально довгий термін.

Добавить комментарий