Суши

Суші та роли сьогодні входять в меню великої кількості ресторанів і кафе, особливо таких, які працюють на доставку. Однак їх історія відома далеко не всім. Як і де з’явилися ці ласощі і як вони потрапили в Європу?

Суші: звідки вони родом і чому так популярні
Починається історія суші з того, що японці з’єднали рис і рибу, але зовсім не як блюдо — просто в Азії з давніх часів рис використовувався в якості консерванту. Риба тоді засолювалася, закладалася в бочки з рисом — і починався процес природного бродіння. У нас найкращі суши акция пермь доставка. І так тривало до 19 століття, коли невідомий кулінар з Токіо вирішив, що це дуже вдала ідея — і став подавати рис з рибою, тобто нігірі, причому вже в тому вигляді, в якому вони відомі сучасним гурманам. Тобто можна сказати, що для нинішніх суші історія почалася два століття тому.

У 19 столітті таке блюдо продавалося в звичайних вуличних кіосках і вважалося зручним способом швидкого видалення голоду просто на ходу. Однак війна внесла свої корективи.

Після Другої світової війни, коли Японія переживала не найкращі часи, розмір порцій дуже строго нормувався, і суші-майстер, незалежно від того, де він працював, в Токіо, Осаці або в Кіото, повинен був з однієї склянки сирого рису приготувати десять нігірі-суші і один суші-рол. Тоді ж продаж перенесли в закриті приміщення — і історія ролів і суші вийшла на новий виток: вони перестали бути просто вуличною їжею.

Роли, до речі, є підвидом суші, і у їх виникнення є окрема історія, причому вона пов’язана з країною Висхідного Сонця тільки побічно. Вважають, що першим, хто зміг їх приготувати, був японець Ічіро Машіта. У 1973 році він працював кухарем в одному з лос-анджелеських ресторанів. Одного разу, роздумуючи, якою стравою в черговий раз здивувати гостей закладу, він злегка змінив суші на американський лад. Текстури тунця і авокадо здалися йому вдалим поєднанням. Ічіро спорудив щось на зразок ролу навиворіт (урамакі рол), названий по закінченні часу «Каліфорнією».

Добавить комментарий