Газ на авто

Практично кожен водій хоч раз за весь час водіння свого авто замислювався про переведення свого авто на газове паливо. Це все обумовлено цілим рядом причин, проте найголовніша – це висока вартість бензину, А також щорічне подорожчання цього палива, що робить пересування на машині досить витратним заходом. У нас найкраща газ на авто цена.

Гідна альтернатива бензиновим авто-електрокари, однак сьогодні, вартість електричних автомобілів настільки велика, а витрати на ремонт таких авто такі масштабні, що водії віддають перевагу машинам на бензинових і дизельних моторах. Однак ряд власників автомобілів вважали за краще провести монтаж газобалонного обладнання і відчули істотну економію.

Основні переваги системи «газ на авто»
Як вже було сказано вище, основна перевага газобалонного обладнання-це високий рівень економії на паливі. До того ж, сьогодні, відповідаючи на питання, скільки коштує газове обладнання на автомобіль, можна сміливо відповісти, що комплект ГБО можна придбати за розумні гроші в інтернет-магазині, а встановити його можна практично в будь-який автомайстерні.

Вартість одного літра газу на заправках іноді становить всього 50% від вартості еквівалентної кількості бензину, що дає істотну економію. Однак варто враховувати, що двигуни внутрішнього згоряння будуть споживати на 15-20% більше газу, ніж бензину в аналогічних умовах. Навіть незважаючи на цей факт, в перспективі, економія виходить досить істотна, особливо, якщо автомобіль використовується щодня і на ньому регулярно здійснюються далекі поїздки.

Добавить комментарий