Бизнес приглашение

іноземцям для відкриття візи «Д», візи» С», для в’їзду з безвізових країн — для фізичних осіб, запрошення від юридичних осіб.

Завірене Запрошення в Україну Київ оформляється на підставі запиту громадянина країни. При наявності запрошення особа з іноземним громадянством має законне право на офіційний візит. На практиці нотаріально завірене Запрошення в Україну може видаватися максимум на 90 днів. Протягом даного часу іноземці можуть здійснювати гостьові поїздки по території країни. У нас найкраще бизнес приглашение для иностранца в украину.

Хто може оформити документ?

На нотаріально завірене Запрошення в Україну ціна порівняно невисока. Багато іноземців звертаються до відповідних фірм, які пропонують подібні послуги. Однак сама процедура пов’язана з безліччю законодавчих нюансів. Попередньо іноземцю необхідно підготувати перелік документів. Також важливо оформити запит і подати його в одне з дипломатичних представництв. Офіційне запрошення в Україну, зразок якого можна переглянути на міграційному сайті, реально отримати за спрощеною процедурою. Для цього може знадобитися допомога кваліфікованих юристів, які нададуть необхідну консультацію або самостійно підготують перелік ключових паперів.

Подача документів для оформлення

Перед тим, як оформити запрошення в Україну для громадянина Росії, необхідно зібрати всі документи. Законодавчо міграційна служба спростила процедуру отримання запрошень. Тому для успішного проведення всіх процесів потрібно надати певний перелік документів:

оригінал і завірена копія особистого паспорта з перекладом;
персональний ІПН;
документи ВНЖ (при наявності).
Додатково буде потрібно надати документи, які підтверджують точні дати в’їзду і виїзду. Також необхідна Адреса готелю, готелю або особи, де планується тимчасове проживання іноземного громадянина. При наявності всіх перерахованих документів можна легально оформити запрошення.

Добавить комментарий