Вертикальные радиаторы отопления

Вертикальні радіатори для опалення
Вертикальные радиаторы отопления — це джерело тепла для приміщень. Установка опалювального приладу не завжди проходить гладко. В чому ж можуть виникнути складності. Вся справа сучасні тенденції проектування кімнат. Іноді, установка стандартного радіатора супроводжується певними проблемами. Наявність панорамного вікна або малого простору для радіатора є перешкодою. Псувати візуальний ефект суцільного скління не дуже хочеться. А обігріти кімнату. В інтернет-магазині «Опалення будинку» ви зможете знайти вихід і вирішення даної проблеми. Ми пропонуємо купити вертикальні (високі) радіатори для опалення. Переваг даних опалювальних приладів дуже багато. Високий радіатор поміщається у вузьку нішу, завдяки висоті може володіти високою тепловіддачею, може бути встановлений в центральні та автономні системи опалення. Ми пропонуємо декілька типів вертикальних радіаторів. Це сталеві, алюмінієві та мідно-алюмінієві радіатори. Високий прилад опалення це ще й прикраса приміщень. Завдяки своєму дизайну, будь-який вид вертикальних радіаторів виглядає привабливо.

Види вертикальних радіаторів
Сталевий радіатор панельного типу ефективний і володіє високою тепловіддачею. Високі радіатори Vogel&Noo, KERMI, PURMO — це відомі виробники надійної продукції.

Алюмінієві радіатори відмінно підійдуть в автономну систему опалення. Вертикальний радіатор з алюмінію подарує Вам тепло і затишок. Легкі, надійні і не дорогі. Всі переваги високих алюмінієвих приладів опалення.

Мідно-алюмінієві — конвекторні радіатори. Високі батареї Regulus decor володіють вишуканим дизайном і гармонійно впишуться в будь-який дизайн. Мідно-алюмінієві радіатори DECOR безпечні для оточуючих.

Добавить комментарий