Манікюрні інструменти

Величезне значення для якості роботи майстра під час виконання манікюру має якість застосовуваних інструментів. Та й як в домашніх умовах зробити манікюр, гідний роботи найкращого майстра? Відповідь одна: в цьому вам допоможуть якісні і висококласні інструменти для манікюру. Спектр інструментів, представлених зараз на ринку косметичних послуг надзвичайно великий. Їх можна купити як в комплекті, так і в розкид.

Купуючи інструменти для манікюру, вам слід враховувати особливості роботи з ними: для особистого користування в домашніх умовах або ж для професійного використання.

Важливо пам’ятати: професійні інструменти для манікюру не можуть коштувати дешево, оскільки для їх виробництва використовують високоякісну медичну сталь. Ідеальною є марка 40х13, яка не схильна до іржі і досить тверда, щоб максимально довго тримати заточку.

Крім цього, ручна заточка інструменту вимагає певного рівня майстерності, професіоналізму, а професіонали оцінюють свої послуги досить дорого.

Ріжучі поверхні ножиць і кусачок повинні бути ідеально рівними без зазубрин і відколів.

Купуючи пилочки, важливо враховувати їх призначення: для шліфування, полірування або надання форми. Виходячи з цього варто визначитися, який із видів пилок вам підійде найбільше. Паперові (класичні) пилочки допоможуть вам ефективно вкоротити нігті і доглядати за їх довжиною, а ось прослужать значно менше ніж алмазні. Металеві гарні для роботи зі здоровими, що не травмованими нігтями, а також з акриловим покриттям. Найменш травматичні алмазні, хоча їх покриття і сточується інтенсивніше. Скляні пилочки — інструменти преміум класу, використовується в роботі з нігтями всього кілька років. На сьогоднішній день скляні пилочки є найбільш щадними і за відгуками фахівців, і не дивлячись на досить високу ціну, себе виправдовують.

Якщо вам здається, що купити якісні інструменти для манікюру в Києві складно, звертайтеся в наш інтернет-магазин 4Nails. Наші ціни точно відповідають якості!

Добавить комментарий