Платежные терминалы

Компанія VendingPro виготовляє платіжні термінали оплати послуг за власними розробками і з кращих комплектуючих світових виробників. Платіжні термінали сконструйовані таким чином, щоб вони стали жертвою вандалів або легкою здобиччю грабіжників, а для установки платіжних терміналів поза приміщеннями магазинів і торгових центрів, є посилені моделі з товщиною стали корпусів терміналів до 3 мм.

Особливості екранів і сенсорних панелей терміналів

Стандартно в більшість моделей встановлюються екрани моніторів діагоналлю 17 «, бувають так само моделі з діагоналлю 18,5» для використання в паркомати, і 32 «для інстабоксов — терміналів дозволяють роздруковувати фотографії з соціальної мережі Instagram. Платежные терминалы. Компания VendingPro устанавливает платежный терминал собственного производства.. За замовчуванням платіжний термінал купити, можливо з сенсорною панеллю, виконаною в склі товщиною в 3 мм. Для установки платіжних терміналів за межами приміщень, можливо встановити сенсорні панелі зі склом товщиною до 6 мм. Сенсорні екрани терміналів виконані з особливого антивандального, пило і вологозахищенного інфрачервоного сенсорного скла, володіє хорошими оптичними характеристиками, і дуже чутливого до доторків. Працює скло незважаючи на погані умови експлуатації, такі як:
Високої вологості
дощ;
пил;
бруд.
Компанія VendingPro встановлює в термінали власного виробництва надійні купюроприемники, які практично не потребують сервісного обслуговування, і розпізнають справжність купюр з ймовірністю вище 96%. Купюроприемники автоматично регулюються під різну ширину купюр, і оснащені механізмами запобігають застрягання банкнот.

Платіжні термінали, вироблені компанією VendingPro, оснащені надійними термопринтерами виробництва компанії Custom які мають ряд особливостей і характеристик:
в термопринтері запатентована система смятия паперу;
принтер захищений від спроб висмикування чека;
можливість установки рулонів термобумаги різної щільності від 60 г / см3до 120 г / см3;
термопринтер терміналу забезпечує безперебійне роздрук чеків;
забезпечений Автообрезчік чеків;
системою сигналізації про помилки;
датчиком закінчення паперу.
Платіжні термінали обладнані сучасним комп’ютерним обладнанням — надійної материнською платою і процесором, 3G модемом з антеною Huawei 353, який забезпечує хорошу швидкість прийому / передачі даних, навіть в місцях з поганим покриттям стільникового оператора.

Добавить комментарий