Оренда гостинки в Харкові

Гостинка — це такий вид житла, рівень комфорту якого помітно вище простий кімнати в комунальній квартирі, але і нижче квартири «хрущовки». Такі квартири гостинного типу відрізняються доступними цінами, тому вони так популярні серед тих, хто хоче обзавестися недорогим, але своїм житлом. Гостинки Харкова зараз користуються великою популярністю, тим більше, що вони тепер будуються більшою площею, зі зручностями, хорошим плануванням. Портал https://sdelka.kharkov.ua пропонує вам аренда гостинки в Харькове за найкращими цінами!

За великим рахунком, гостинка — це аналог ізольованою квартири-студії, але менше площею. У сучасних, нових гостинках зазвичай є свої міні-кухня, зона вітальні, кімнати, які розділені на функціональні зони. Кімната в комуналці або в гуртожитку цим похвалитися зазвичай не може.

Але головна відмінність між кімнатою і гостінкой — це наявність власних зручностей: ванна або душова кабіна, умивальник, туалет. У гостинки санвузол є, у кімнати, в 80% випадків його немає. У гуртожитку санвузол зазвичай загальний і розрахований на кілька кімнат, а іноді на цілий довгий коридор, так само, як і кухня. Хоча є в Харкові гостинки, наприклад, на ХТЗ, в так званих «Титаніка». Це старі 4-5 поверхові будинки з маленькими готельками на довгому коридорі зі зручностями на весь поверх.

Є ще одна важлива відмінність. З юридичної точки зору, гостинка — це як ізольована квартира, якої власник може розпоряджатися на власний розсуд: може продавати, дарувати, заповідати і т.д. А кімната в квартирі — це спільна власність кількох співвласників. Тобто для того, що б продати її, необхідно буде отримати письмову заяву від всіх інших співвласників, про те, що вони відмовляються купувати її у вас, так як вони є першочерговими претендентами на покупку по закону.

Зрозуміло, в плані зручності кімнати (в Харкові або ж в будь-якому іншому місті) сильно програють ізольованим квартирах і навіть готельного типу. Якщо ви купуєте кімнату в комуналці, то вашими сусідами стануть такі ж власники окремих кімнат, як і ви — при цьому немає ніяких гарантій, що вдасться з ними зійтися характерами. На жаль, іноді іншого виходу просто немає. Тому люди і вибирають кімнати в Харкові для життя. Однак є і непогані варіанти, з мінімумом сусідів.

Добавить комментарий