СТО SOLA

Фахівці автосервісу SOLA мають багаторічний досвід кузовного ремонту будь-якої складності і времязатратності. Локальне фарбування авто Київ — це одне з головних напрямків СТО, подробнее тут Sola.com.ua.
Лідируючими серед пріоритетних напрямків роботи нашої автостанції — це косметичний і кузовний ремонт авто в Києві. Ви можете замовити як локальне фарбування авто, так і повну, плюс ми виконуємо фарбування окремих елементів авто. Крім фарбування, ми здійснюємо рихтування та фарбування авто, також кузовний ремонт по Києву.
У нас Ви можете замовити не тільки автопокраска або локальне фарбування автомобіля, але і фарбування окремих складових частин і повне відновлення авто після ДТП включаючи ремонт бампера в Києві, смотрите на странице https://sola.com.ua/. СТО «SOLA» реконструює будь битий і пошкоджений автомобіль, чудово, і в стислі терміни. На всі роботи надаємо гарантію дванадцять місяців. Надаємо портфоліо виконаних робіт з фарбування і кузовним робіт, для перегляду перейдіть сюда https://sola.com.ua/.

Якщо у Вас сталася неприємність і Ваше авто потрапило в ДТП і необхідно терміново зробити рихтування авто в Києві (кузовний ремонт) або з часом на Вашому авто з’явилася іржа — ми фірма «SOLA» (Київ) прийде Вам на допомогу.
Ми чудово і в термін зробить ремонт кузова в Києві (рихтування авто Київ) Вашого авто. Здійснюючи кузовний ремонт будь-якої складності пошкоджених автомашин в слідстві ДТП. Ліквідуємо всілякі кузовні недоліки і дефекти, помятости і перекоси, виконаємо ремонт бампера в Києві. Виконуємо на найвищому професійному рівні ремонт кузова.

Добавить комментарий