Smart Cargo

Послуги зі зберігання товару в будь-якому випадку є затребуваними тими підприємцями, які активно торгують з Китаєм. Компанія Smart Cargo надає всім своїм клієнтам якісні послуги, пов’язані з відповідальним зберіганням вантажів. Так, як їх склад має дуже навіть зручну транспортну розв’язку, це дозволяє без будь-яких проблем доставляти і вивозити будь-який вантаж. Склад товарів з Китаю включає можливість тимчасового і тривалого зберігання вантажів. Консолідація вантажів для подальшої відправки в потрібному напрямку дозволить істотно знизити загальні витрати на доставку.

Які ж переваги відповідального зберігання товарів? В першу чергу, відзначимо готовий склад з навченим персоналом і всією необхідною технікою, повну гарантію цілісності вантажу. А вартість послуг, пов’язаних із зберіганням вантажів, включає плату на період перебування продукції на складі. Це дуже зручно, якщо замовник не має свого власного складу.

Smart Cargo smartcargo.com.ua/tarify/ гарантує повне збереження, а також належне зберігання вантажів. У тому випадку, якщо Ви робите прямі поставки з Китаю, за допомогою послуги зберігання вантажів Вам вдасться оптимізувати витрати на доставку. Вам нададуть індивідуальний підхід і виконають прийняття на себе зобов’язань.

І дійсно, доставити, розмитнити вантаж з Китаю або будь-який інший країни — не єдине, про що повинна подбати компанія під час отримання товару від іноземних постачальників. Потрібно вивезти вантаж з митного терміналу. Тоді виникають труднощі. Адже дуже часто фірма не має своїх складів. Але товари з іншої країни повинні ж бути забезпечені відповідним місцем зберігання. Відповідальне зберігання — послуга, при якій фахівці беруть на себе турботи, пов’язані з організацією складського зберігання товару при прийнятних умовах. Вони несуть відповідальність за збереження товару.

Для багатьох типів товарів реально створити умови не тільки для збереження, а ще й для поліпшення їх характеристик. Поряд з безпосередньо самим зберіганням товару, компанія надає багато супутні послуги. Таким чином, Ви знімаєте з себе турботи, пов’язані з рухом вантажу після розмитнення до складу і до кінцевого клієнта. А вартість такого відповідального зберігання буде розраховуватися з урахуванням займаної площі.

Добавить комментарий