Умный офис

Ідеальний офіс для IT компанії … Тема, яка часто фігурує в доповідях архітекторів і дизайнерів. IT фахівці стали одними з основних замовників систем автоматизації «Розумний Дім». Це проекти не тільки квартир і будинків, але і офісів. Не останню роль зіграла компанія Google, яка показала, як важливо стильно і функціонально облаштувати офіс, в якому б було комфортно працювати.

Комфорт, функціональність, безпека, контроль … всі ці переваги системи автоматизації, перетворюють Ваш офіс в повноцінний РОЗУМНИЙ ДІМ, в якому хотілося б максимально ефективно проводити робочий час, і не було б відчуття дискомфорту. «ITшнікі» можуть дозволити собі ці проекти, вони цінують всі перераховані переваги і люблять інновації.

Останнім часом компанія SmartON Розумний Дім реалізувала кілька проектів офісів IT компаній. Що ж ВАЖЛИВО закладати в проект, які функції є основними? Поділимося своїм досвідом. Придбайте электрофурнитура на нашому сайті smarton.com.ua.

1.Клімат.
Важливо створити ідеальне поєднання температури, вологості. Мати можливість синхронізувати роботу радіаторів, теплої підлоги, кондиціонерів, рекуператорів і при цьому простежити, щоб не були відкриті вікна, інакше все результати економії «вилетять» в цей же вікно. До речі, при використанні Системи автоматизації KNX за рахунок оптимального використання ресурсів досягається ЕКОНОМІЯ 35% НА опаленні.

Так само важливо безтурботний приплив свіжого повітря в тому випадку, якщо датчик вуглекислого газу покаже перевищення допустимого значення, через якого може почати падати результативність праці.

Flat design style modern vector illustration concept of smart house technology system with centralized control of lighting, heating, ventilation and air conditioning, security locks and video surveillance, energy savings and efficiency. Isolated on white background.

2.Окна
Дуже цінується природний (денної) світло. Тому в проектах часто використовуються панорамні вікна з системами управління шторами і жалюзі. Причому як внутрішніми, так і зовнішніми. Так само офіси оснащені скляними перегородками і, для створення приватності знову таки, необхідно автоматизувати жалюзі, карнизи ну або використовувати технології Smart Glass розумного скла, про який ми вже розповідали.

3.Освещеніе.
Уже жоден з проектів не обходиться без системи автоматизації управління освітленням KNX, які витіснили класичні «піаніно з вимикачів» і купу прохідних і перехресних вимикачів. Дуже важливою є можливість створювати світлові сценарії і зонувати приміщення за допомогою світильників. Так само сюди можна додати управління розетковими групами для реалізації сценарію «ВИМКНУТИ ВСЕ». Ну і знову таки ЕКОНОМІЯ на ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 20%.

4.Конференціонное обладнання.
Замість одного великого конференц залу, компанії стали робити вибір на користь кілька малих переговорних кімнат Huddle Room. Це більш ефективно, тому що великим компаніям досить складно розпланувати дні для переговорів, особливо коли важлива подія трапляється раптово, а його обов’язково потрібно розглянути і обговорити цілої робочої командою, в якій учасники можуть швидко і легко віддалено підключитися до колег, партнерів, керівництву і т . Д. Доведено, що краще створювати менші за масштабами і чисельності зборів, де в тісному атмосфері Huddle Room команда зможе спільно працювати. До того ж є істотна економія на вартості обладнанні.
Так само сюди можна віднести аудіо озвучування деяких приміщень, особливо кімнат відпочинку, в яких будь-який співробітник міг би відтворювати контент з особистого телефону.

5.Система контролю доступом та безпеки.
Всі сучасні системи контролю доступу давно переступили звичайні домофони і карткові системи. Наша компанія реалізує не просто біометричні рішення (сканування відбитку пальця або ідентифікація по обличчю), але і пропонує систему обліку робочого часу з автоматичною прив’язкою до нарахування зарплати (перекури, робота в позаурочний час і вихідні дні тощо).

Також ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ, яка є не тільки важливою частиною системи безпеки, але і покращує загальну дисципліну і мотивацію колективу.
Не варто забувати про всілякі датчики: антипотоп, задимлення, проникнення і багато іншого.

6.Ну і звичайно лоткова система і кабельні канали, щоб витримати стилістику з оптимальною ергономікою при прокладці кабельно-провідникової продукції та вентиляційних систем.

Добавить комментарий