Інвайт на tapochek

Якщо Вас сильно зацікавив якийсь ресурс в Інтернеті, то потрапити туди часто можна тільки після реєстрації, причому справа не обмежується введенням свого e-mail і імені, а потрібно ще інвайт. Отже, для початку давайте визначимося, що таке інвайт при реєстрації, а потім з тим, де взяти інвайт.

Інвайт при реєстрації означає наявність у Вас запрошення — так званого инвайта (invite з англійської «запрошувати, клікати, залучати, вабити, провокувати, спокушати, спокушати»).

Інвайт потрібні для доступу до закритого звичайним користувачам розділу форуму або сайту, для реєстрації в деяких сервісах, інтернет-проектах, рідше — в партнерських програмах.

Не варто плутати інвайт-запрошення з раніше популярним напоєм «Инвайт — просто додай води», крім назви, у них немає нічого спільного. Купуй инвайт на tapochek. Tapochek.net / Tapochek / тапочок / тапки — торрент трекер закритого типу, основний напрямок якого — російсько-мовні ігри для ПК і консолей. Відрізняється тим, що роздачі не зачиняються на вимогу правовласників. Цей ігровий ресурс є дуже популярним і в даний момент налічує понад 250000 користувачів.

Як виглядає інвайт?
Зазвичай інвайт є буквено-цифровий код, який вводиться при реєстрації на будь-якому сайті, і таким чином, дуже схожий на пароль, що складається з набору букв і цифр. Отримати цей пароль можна за схемою: від зареєстрованих (якщо хочете, вже обраних) користувачів до не зареєстрованим.

Така схема в ідеалі передбачає «наявність решт» при виникненні серйозних проблем з деякими користувачами, тобто, по ланцюжку легко обчислити хто від кого прийшов і, відповідно, накласти санкції мало не по всьому ланцюжку.

Навіщо застосовують інвайт?
Основні причини, за якими власники сервісів вдаються до використання інвайт при реєстрації:

закрити реєстрацію від всіх підряд і тим самим обмежити доступ до сервісу від сторонніх,
для більш плавного нарощування потоку користувачів сервісу,
для реклами сервісу.
За часів народження на світ мережі Google Plus реєстрація в ній була доступна не всім. Щоб стати її учасником і отримати можливість досліджувати її функціонал, при реєстрації були потрібні інвайт.

На даний момент зареєструватися в Google Plus може кожен. А популярні ресурси, такі як Лепрозорій або Хабрахабр, вимагають запрошення вже кілька років і попит на них не зменшується.

Де взяти інвайт, якщо його немає?
Якщо Вам потрібний певний інвайт, то основними способами його отримання є:

купити інвайт,
обмінятися инвайт.
Також часто можна зустріти розіграші інвайт в якості заохочувальних призів в різноманітних акціях.
Давайте розглянемо докладніше ці способи.

Де взяти інвайт шляхом обміну?
Якщо в пошуковий рядок, наприклад, Google ввести запит «обмін инвайт» і переглянути не тільки першу сторінку пошукової видачі, то можна знайти багато різних варіантів.

Одним з перших варіантів буде пропозиція відвідати одну з бірж обміну инвайт, наприклад, inviter.ru. Також є спеціалізовані форуми, де в відведених для цього розділах форуму можна залишити свою заявку з обміну.
Як казав кіт Матроскін із Простоквашино: «Щоб продати що-небудь непотрібне, треба спочатку купити що-небудь непотрібне …», правда, в нашому випадку це буде звучати приблизно так: «щоб обмінятися инвайт, треба спочатку знайти інвайт для обміну». Причому, це повинен бути інвайт, який користується попитом.

При обміні инвайт начебто все просто: кожен отримує необхідний інвайт і залишається задоволений. Відбувається взаємовигідний обмін. Практично це не завжди так просто і отримати безкоштовно необхідний інвайт не завжди вдається. Іноді доводиться заплатити (суми можуть бути різними), щоб отримати потрібне запрошення.

Є ще одна можливість «взяти інвайт»: брати участь в різних акціях, конкурсах, де за виграш у вигляді призу можна отримати довгоочікуваний інвайт. Деякі сайти, що дають можливість реєстрації на них за допомогою інвайт, користуються великою популярністю. У зв’язку з чим розіграш такого инвайта приваблює чимало учасників в конкурсі.

Обмін або покупка інвайт — це добре чи погано?
Обмін і покупка інвайт вже давно застосовуються. Однак слід знати, що не завжди представляється можливість відкрито поміняти або купити інвайт. Дуже часто самі ж сайти, які вимагають інвайт для реєстрації, забороняють продаж або обмін їх запрошень. До таких сайтів відноситься і згадуваний раніше Хабрахабр. Ті, хто попався на покупку або продаж инвайта, назавжди виключаються з цієї спільноти.

Це відбувається тому, що «закриті» суспільства турбуються про те, щоб підтримувати репутацію і спостерігають за діями нових учасників, щоб в разі необхідності вжити відповідних заходів. Якщо хтось із новоприбулих учасників поводиться неналежно — це, природно, відбивається на репутації всього суспільства і його членів. Цим новим, а іноді і тим, хто їх запросив, призначають покарання, показуючи, що може очікувати інших в разі порушень.

Добавить комментарий