Як гепатит С переходить в хронічну форму?

Захворювання розвиваються з різною швидкістю, одні стрімко, а іншим на розвиток ускладнень потрібно кілька десятиліть.

Профілактика або діагностика

Про більшість захворювань можна сказати, що вони їх легше попередити, ніж вилікувати. Це насправді так, але в разі ВГС стереотип ламається, вживати заходів, щоб повністю позбутися від вірусу неможливо. Сама інфекція не дуже небезпечна, в перший час вона може не проявлятися. Інфекціоністи навіть вказують на той факт, що вірус нешкідливий, але ось імунна реакція, яку він запускає, викликає серйозні зміни. Прагнучи оточити вірус сполучною тканиною, продукується колаген. Це будівельний матеріал для створення фибром. Такі зміни необхідні для обмеження виходу вірусу в кров. Але результат такого процесу зворотний, сполучні тканини витісняють клітини печінки, і розвивається цироз.

Правил профілактики, досить правильних і дієвих, які б допомогли впоратися із завданням, немає. Пацієнти клінік не можуть перевірити на стерильність всі інструменти, викрити лікаря в тому, що він не змінив рукавичок. Зате інфекція дає фору в швидкості, у носія є кілька років, щоб:

Виявити хворобу;
Знайти спосіб лікування;
Відновитися після перенесеного захворювання.
Стрімкий розвиток ряду респіраторних захворювань, кишкових бактеріальних інфекцій загрожує важкими ускладненнями за кілька днів. Тому необхідно мити руки, фрукти, носити пов’язку під час епідемії грипу і уникати скупчень людей. Заходьте до нас на http://regeneraciya.com.ua/services/lechenie-virusnogo-cyrroza-pecheni/ і нащі фахівці допоможуть вам.

Швидке звернення до лікаря повинно бути в разі навіть найменших проявів нездоров’я, адже увагу до свого організму не є слабкістю: це розумна і необхідна міра, внесок в нормальну здорову життя.

процес переходу

Носійство інфекції в 80% випадків не має проявів. Зміна самопочуття відбувається непомітно, рік за роком людина втрачає працездатність, швидше втомлюється. Лікарі виділяють першу фазу, від однієї до п’яти тижнів після отримання інфекції, виявити її неможливо. Для розпізнавання необхідно дочекатися необхідної стадії розвитку і потрібного рівня розмноження.

Зростання числа антитіл відбувається тільки в гострому періоді, потім відбувається зниження і стабілізація цього показника. Досліджуючи антитіла можна зрозуміти багато необхідного для призначення. Це і генотип вірусу і стадія розвитку хвороби, рівень вірусного навантаження. Перехід від однієї стадії до іншої відбувається поступово, але майже у всіх хворих з однаковою періодичністю. Прийнято вважати, що вона становить 5 років, оцінюються категорії за стадіями розвитку фіброзу.

З нарощуванням чисельності вірусів і зростанням вогнищ фіброзу, зростає не тільки небезпека виникнення цирозу.

Онкологія

Рак печінки називають найбільш передбачуваною онкологією, статика наводить цифру в 8% для носіїв вірусу. Гепатит небезпечний таким ускладненням, тому так поширений запит на трансплантацію печінки в світі. Вартість процедури дуже велика, вона не дає повного здоров’я. Хворий змушений приймати препарати, які стримують відторгнення. Це крайній захід, яким краще уникнути, якщо є така можливість.

Грань між першими ознаками і проявами, небезпечними для здоров’я, дуже тонка. Хворому важливо з’ясувати причини хвороби, отримати діагноз і почати лікування до того, як зміни в його тілі стануть незворотними. Небезпека носійства спрямована не тільки на самого хворого, кожен заражений є переносником небезпечного захворювання. Від самого носія не залежить вірогідність зараження, механізм поширення складний, задіє кілька учасників.

Добавить комментарий