Сертификация АКБ

СЕРТИФІКАЦІЯ АКБ
Акумуляторною батареєю (АКБ) називається послідовно поєднана група джерел електричного струму. Акумуляторні батареї служать джерелом струму в різних областях і в різних пристроях.

Обов’язковий сертифікат на АКБ в системі ГОСТ Р потрібно оформити на основі ПП No 982 від 01.12.2009 р Така продукція зазначена в списку, для якого потрібно отримати декларацію про відповідність на виконання зазначених в Постанові нормативних вимог. Обов’язкові сертифікати на АКБ потрібні на конкретні види виробів, зазначених далі:

Свинцеві акумуляторні батареї нестартерние для моторолерів і мотоциклів;
Кислотні негерметичні АКБ відкритого типу;
Акумуляторні свинцево-кислотні батареї стартерного призначення (крім тих АКБ, які використовуються для автотранспортних засобів);
Кислотні герметичні АКБ закритого типу;
АКБ лужні (нікель-залізні, нікель-кадмієві різної модифікації);
АКБ гальванічні і іншу аналогічну продукцію.
Для акумуляторних свинцево-кислотні батарей стартерного призначення, що застосовуються для автотранспортних засобів, необхідне оформлення обов’язкового сертифікату в системі ГОСТ Р на основі чинного Технічного регламенту про колісних транспортних засобах.

Санітарний сертифікат на delotest.ru АКБ раніше було потрібно оформити у вигляді санітарно-епідеміологічного висновку. В даний час видача такого документа припинена. Чинними вважаються санітарні правила, встановлені законодавством Митного Союзу. Для підтвердження відповідності цим новим положенням існують нові форми документів: Експертний висновок і Свідоцтво Митного Союзу про державну реєстрацію продукції в єдиному реєстрі ТС.

Сертифікат на АКБ для засобів зв’язку оформляється у формі декларації про відповідність у Федеральному агентстві зв’язку. Даний документ підтверджує, що продукція відповідає Правилам застосування обладнання електроживлення засобів зв’язку, які встановлені наказом Мінінформзв’язку No 21 від 03.03.2006 р

Сертифікат про вибухопожежобезпеки потрібно на АКБ в тих випадках, коли акумуляторні батареї призначені для експлуатації в небезпечних виробничих умовах. В цьому випадку продукція повинна мати вибухозахищене виконання. Сертифікат про вибухопожежобезпеки підтверджує можливість застосування даних виробів у виняткових умовах.

Звернувшись до центру сертифікації «Делотест», Ви отримаєте всі питання, що цікавлять документи в максимально короткі терміни! Задати питання або дізнатися ціну сертифікату можна, зателефонувавши за одним з наведених у верхній частині сайту телефонів. Всі консультації абсолютно безкоштовні!

Добавить комментарий