Курси масажу

У сьогоднішній статті ми поговоримо про найпоширеніші помилки масажиста на початку кар’єри, які можуть погубити будь-які починання і вбити будь-яке бажання займатися масажем курсы массажа в киеве.

Робота за безкоштовно:

Багато студентів під час проходження курсів масажу або після їх завершення починають працювати за «спасибі». Аргумент такий — «я тільки починаю і поки все не відшліфується — грошей брати не буду». Такий підхід деструктивний і часто призводить до швидкого «вигорання», так як масажист не бачить результату своєї роботи у вигляді винагороди. Наша порада — завжди потрібно брати гроші за свою роботу! По-перше, масажист витрачає найдорожче, що у нього є — це час. Во, друге клієнти дуже швидко звикають до «кулі», і після переходу на платну основу — вони просто випаруються. Запам’ятайте найголовніше правило — будь-яка робота повинна бути оплачена! І без різниці кому ви робите масаж-рідні, друзям або клієнтам.

Працювати без вихідних і відпустки:

Ну ось ви закінчили курси, пройшли успішно співбесіду в одну фірму, пішли ще на одну співбесіду і вас взяли і там- почуття радості переповнюють вас, ви на сьомому небі від щастя. Ви щодня ходите на роботу і робите масажі. Почуття максималізму вас переповнюють, і ви берете клієнтів на дому. Попрацювавши так, в такому графіку масажисти дуже часто починають відчувати занепад сил і істотне погіршення здоров’я. Результат такої роботи на «знос» — серйозне захворювання. Всі гроші, які ви заробите на масажі — ви успішно віднесете в аптеку і лікарям. Запам’ятайте, масажист повинен відпочивати і правильно відновлювати свої сили! Інакше така робота принесе тільки розлад і підірване здоров’я! Неправильно харчуватися або чи не харчуватися взагалі. У вас «пішло» і запис ваша стала щільною на дні вперед. Багато масажистів забувають про такий правилі, як обідню перерву. Саме ці 60 хвилин дають масажиста можливість підкріпитися поживними елементами і відновити водно-сольовий баланс організму. Робота масажистом — це колосальні енерговитрати організму, і якщо їх правильно не починати знову, значить організм сам почне це робити використовуючи свої резерви. Коли цим резервам прийде кінець — буде захворювання!

Добавить комментарий