Todos los niños

Президент Чилі Мішель Бачелет заявила про свою прихильність справі здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків в Латинській Америці і Карибському басейні, в якій викладено «дорожня карта», спрямована на усунення нерівності, що впливає на здоров’я цього населення

Сантьяго, Чилі, 3 липня 2017 р. — країни Латинської Америки і Карибського басейну погодилися сьогодні працювати над тим, щоб покласти край предотвратимой смертності жінок, хлопчиків, дівчаток і підлітків до 2030 року, а також вжити ефективних заходів для забезпечення процвітання та трансформації світу. Детальніше на Todos los niños.

Прихильність Сантьяго здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків (2016-2030 роки) визнає, що цілі є амбітними, але досяжними», і закликає країни «вжити необхідні заходи для того, щоб змусити людей реалізувати своє право на найвищий досяжний рівень здоров’я».

“Нам необхідно, щоб кожна країна розробляє комплексну програму для жінок, дітей і підлітків, зміцнюючи такі компоненти стратегії, як розвиток дітей у ранньому віці; здоров’я і благополуччя підлітків; поліпшення якості, справедливості та гідності у сфері охорони здоров’я; сексуальні та репродуктивні права; розширення прав і можливостей жінок, дівчаток і громад.; o розв’язання гуманітарних криз або ситуацій підвищеної крихкості в нашому регіоні», — заявила президент Чилі Мішель Бачелет у ході зустрічі високого рівня «всі жінки, всі діти, всі підлітки», яка проходить в Сантьяго, Чилі, до 4 липня. Bachelet є співголовою групи високого рівня щодо здійснення глобальної стратегії в галузі охорони здоров’я жінок, дітей і підлітків, розробленої генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй як «дорожньої карти» для поліпшення стану здоров’я і умов життя всіх жінок, дівчаток і хлопчиків і підлітків у світі, не залишаючи нікого позаду.

«Нерівність у галузі охорони здоров’я не тільки несправедливо, але й загрожує прогресу, який ми досягли за останні десятиліття, і ставить під загрозу економічний ріст і соціальний розвиток» в Латинській Америці і Карибському басейні, — заявила Карісса Етьєн, директор Панамериканської організації охорони здоров’я. «Ми зобов’язані забезпечити, щоб політичні дії в першу чергу охоплювали найбільш знедолених, а потім поступово приносили користь кожній жінці, хлопчику, дівчинці та підліткові в нашому регіоні», — зазначив Етьєн.

Добавить комментарий