Аккумуляторы

Аккумуляторы

Март 26, 2019 0 Автор kolibrius

Акумулятор потрібен для накопичення електричної енергії і подальшого її використання. За таким же принципом працює і автомобільний акумулятор. Він не тільки запускає двигун, але і здатний живити деякі електричні пристрої і генератор. В інтернет-магазині «База Автозвука» можна купити різні моделі акумуляторів (вантажних, човнових, автомобільних, мото), тестери для АКБ тягові акумулятори, навантажувальні вилки, дроти, клеми, рідини та мастила, чохли. Наш онлайн-магазин працює 24 годину на добу! У нас Компания Эколайн аккумуляторы.

Характеристики акумуляторів

Акумулятори мають такі характеристики:

Ємність. Ці величина обчислюється в ампер-годиннику і показує, наскільки акумулятор може давати струм протягом якогось часу. Наприклад, якщо акумулятор має значення 40 Ah, то він може давати струм потужністю в 1 ампер протягом 40 годин.

Пускова потужність. Ця величина свідчить про ту вихідний потужності, яку здатний видавати акумулятор за 30 секунд, враховуючи температуру -18°. Завдяки цьому показнику, можна дізнатися, як швидко акумулятор зможе запускати холодний двигун.

Резервна ємність. Ця величина показує проміжок часу, за який акумулятор може дати струм 25 А (скільки часу знадобиться акумулятора, щоб підмінити зламався генератор).

Пристрій акумуляторів

Акумулятори або батареї влаштовані не складно. Вони складаються з пластикової ємності, яка заповнена кислотним електролітом. У цю ємність поміщається пара свинцевих електродів. Чистий метал при цьому рідко використовують, тому виробники часто використовують добавки сурми або калію. Такі домішки дозволяють отримувати енергію при низькій напрузі (близько 12 Вольт).