Мадопар

Діючі речовини-леводопа, бенсеразиду гідрохлорид. Виробляється у формі капсул, продається в трьох дозуваннях: мадопар-62,5, мадопар-125, мадопар-250, а також в таблетованій формі.

Показання
Застосовується для лікування хвороби Паркінсона, паркінсонізмі. Відноситься до групи допамінергічних засобів (тобто, знижує продукцію організмом пролактину, тобто усуває гиперпролактинемию). Крім того, замісна терапія за допомогою Мадопара також ефективна при лікуванні пацієнтів з синдромом неспокійних ніг.У пацієнтів, які страждають паркінсонізмом, спостерігається нестача вироблення допаміну. Леводоп-проміжна речовина синтезу допаміну. Тому замісна терапія за допомогою леводопи, яка є одним з основних діючих речовин Мадопар, застосовується, щоб підвищити рівень допаміну у пацієнта. Леводопа має здатність проникати через гематоенцефалічний бар’єр, в той же час допамін необладает подібним властивістю. Мадапар володіє ефективною комбінацією діючих речовин, тому має кращу ефективність і менше побічних ефектів, що і леводопа, тим більше що леводопуприменяют у великих дозах.

Комібінація леводопи і бенсеразиду гідрохлориду, є ефективною компенсацією дефіциту допаміну в головному мозку.

Протипоказання
Протипоказаний непереносимості до діючих речовин Мадопар, серйозних порушень роботи печінки і нирок, декомпенсації ССС. Не рекомендується для лікування хворих, які страждають також бронхіальною астмою і виразкою шлунка.

Застосування при вагітності та годуванні груддю
Експерименти, що проводилися на тваринах, показали негативний вплив на плід в період виношування, тому прийом Мадопара заборонений при вагітності. При прийомі препарату жінки, здатні до репродукції, повинні скористатися надійними контрацептивними методами.

Добавить комментарий